AG HOTELS ANTALYA

Günümüz yaşam koşulları içerisinde doğanın dokusundan uzaklaşmadan şehir oteli deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Antalya Havalimanı ve şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta konumlanan AG Hotels’de eşsiz bir konaklama hizmeti sizleri bekliyor.

Otelimiz, kahvaltı dahil konseptiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Otelimizin ev sahipliği yaptığı AG Restoran Geleneksel Türk ve Dünya mutfağının yenilikçi sunumuyla yorumlandığı lezzetleri beğeninize sunuyor.

Odalarımızın tamamı doğal ahşap malzeme ile donatılmış, banyo-wc en kaliteli malzemelerden inşa edilmiş olup konforu en üst düzeyde yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Tüm odalarımızda internete bağlı akıllı televizyonlar ile dizi, sinema, müzik ve internette gezinti hizmeti sağlanmaktadır.

Katlarımızda odaların tamamı birbirleri arasında ses izolasyonu sağlayacak şekilde inşa edilmiştir.

AG Hotels, değerli misafirlerimizin ulaşım ihtiyaçlarını düşünerek Antalya’nın kalbi Meydan Tramvay Durağı’nın karşısında konumlandırılmıştır. Antalya Havalimanı’na 6 kilometre ve Kaleiçi bölgesine 3 kilometre mesafede bulunan otelimizden mevcut tramvay hattı ile şehrin önemli bölgelerine zaman kaybetmeden ulaşım sağlanabilmektedir. Otelimizin bulunduğu Aspendos bulvarı trafiğin en rahat olduğu bölgelerden biridir. Kapalı otoparkımız, güvenlik kameralı kontrol sistemiyle 7/24 hizmetinizdedir.